Przywitanie na nowym forum

Moderator: Urzad

Awatar użytkownika
Wi Ślan
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:10
Kontaktowanie:

Przywitanie na nowym forum

Postautor: Wi Ślan » 22 kwie 2016, 11:32

Dzień dobry
Witam wszystkich bardzo serdecznie na nowym forum miasta Wisła.
Cieszę się, że zostało ono "nieco" zmodernizowane, za co bardzo dziękuję osobom, które się tym zajęły, być może nawet moje uwagi ze starego forum też miały swoje znaczenie? Kto wie :o
O to, że nowe forum będzie chronione przed wszelkimi robotami i innym spamem - już jesteśmy spokojni.
Pozostaje mieć nadzieję, że dyskusje będą ożywione, acz bez bluzgów, plotek i wszelkiego badziewia.
Pozdrawiam gotowy do wszelakich (merytorycznych) dyskusji.

PS wygląda na to, że mój wpis jest pierwszy! a jestem 9 zarejestrowanym użytkownikiem :o
~~~
Dopisek późniejszy:
Miło by było, aby każdy się również pokrótce przedstawił, nawet Ci anonimowi :P
Ja o sobie mogę powiedzieć tak:
Koło czterdziestki, natywny i autochtoniczny mieszkaniec Wisły ze wszystkimi (także tymi genetycznymi) tego konsekwencjami.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 15:52 przez Wi Ślan, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł Grobelny

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: Paweł Grobelny » 22 kwie 2016, 13:16

1. zbyt białe tło wypali z czasem wzrok
2. brak formularza CAPTCHA niezabezpiecza przed spamem. W gooole istnieje mechanizm reCAPTCHA, który należy pobrać na serwer lub localhost (gdzie domena jest zarejestrowana), następie skopiować i wkleić klucze CAPTCHA: klucz zamkniety umiescic w tag script do sekcji <head> kodu HTML strony tuż pod tytułem strony, następnie skopiować i wkleić klucz otwarty w tag <div> w kodzie strony HTML pod formularzem rejestracji uzytkownika na forum. Pozostaje już tylko zrobić input w HTML i go podpiąć do scriptu.

Poproście Wiktóra to wam zrobi w czynie społecznym. Albo w ramach pokuty za pobyt w PO.
Awatar użytkownika
Wi Ślan
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:10
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: Wi Ślan » 22 kwie 2016, 14:48

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2017, 14:16 przez Wi Ślan, łącznie zmieniany 1 raz.
kaszub
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2016, 4:09
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: kaszub » 25 kwie 2016, 4:32

witam wszystkich piszac tego posta jednak wydaje mi sie ze tlo ma za duzo bielszej bieli ale mozemy to zrzucic na pozna pore u mnie jest przed polnoca.
jeszcze raz pozdrawiam i spokojnosci przesylam z brazylji jak to mowia miejsowi(Tudo de bom para voce. Se cuida. )
Mieszkaniec1
Posty: 12
Rejestracja: 01 maja 2016, 11:37
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: Mieszkaniec1 » 01 maja 2016, 11:52

Witam wszystkich użytkowników forum
erka90
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2016, 11:55
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: erka90 » 03 lis 2016, 13:02

cześć,
co do białego tła, rzeczywiście jest ono trochę meczące, ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Szkoda tylko, że tak mało osób tutaj zagląda.
gutek
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: gutek » 03 lis 2016, 13:08

dzień dobry wszystkim, miłego dnia życze :)
roni18
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:01
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: roni18 » 24 kwie 2017, 14:40

Witam bardzo serdecznie :)
Awatar użytkownika
Wi Ślan
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:10
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: Wi Ślan » 04 maja 2017, 15:55

Ciekawią mnie tajemniczy użytkownicy, rejestrujący się a potem milczący. Nie mam na myśli tutaj jednak tych wszystkich botów i spamerów, ale tych faktycznych użytkowników. Np ostatnio zarejestrował się użytkownik o frapującym nicku: WANDRUS !
Panie Wandrus, niech pan nie milczy! Niech pan coś powie !
lipcowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2017, 14:41
Kontaktowanie:

Re: Przywitanie na nowym forum

Postautor: lipcowy » 18 lip 2017, 15:54

nie wszyscy piszą posty, ale czytają to co dzieje się na forum, tak jak ja. Teraz czekam na swoją kolej u fotografa ślubnego razem ze swoją narzeczoną w Gdańsku i tak sobie przeglądamy forum :) w sensie bardziej ja niż ona ale jednak.
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.

Wróć do „Miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości