Narty Biegowe

Moderator: Urzad

Awatar użytkownika
Wi Ślan
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:10
Kontaktowanie:

Narty Biegowe

Postautor: Wi Ślan » 04 sty 2017, 21:53

Chciałbym zachęcić wszystkich (niezachęconych jeszcze) do założenia nart biegowych.
Powody są co najmniej dwa:
1. Mamy w Wiśle idealne (naprawdę) tereny do uprawiania tego typu sportu/rekreacji.
2. Wyciągi (narty zjazdowe) są bardzo drogie, a sprzęt też nienajtańszy, ponadto tyle ludzi na jednym metrze kwadratowym, ścisk, zgiełk etc... a na biegóweczkach TAAKA cisza i jeszcze lepsze widoki.

Polecam film na moim jutubie, poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=KpTWPcDC2_8

Czy kogoś to zachęciło?
teguise
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Narty Biegowe

Postautor: teguise » 28 sie 2017, 9:56

Potwierdzam, w Wiśle są świetne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Nie trzeba wcale jeździć w Tatry czy do Jakuszyc :)
honorata
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Narty Biegowe

Postautor: honorata » 18 wrz 2017, 14:36

Moja sąsiadka jeździ na biegówkach i polecała mi ten sport, bo ponoć można spalić dużo kalorii w bardziej przyjemny sposób niż na siłowni. Może w tym roku spróbuję :)
Orle Gniazdo
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:28
Kontaktowanie:

Re: Narty Biegowe

Postautor: Orle Gniazdo » 19 paź 2017, 13:37

teguise pisze:Potwierdzam, w Wiśle są świetne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego. Nie trzeba wcale jeździć w Tatry czy do Jakuszyc :)


Zdecydowanie wyjazd w Tatry nie ma sensu. Chyba, że się lubi mieć na każdym kroku towarzystwo, dużo towarzystwa :)
preKajetan
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2016, 14:06
Kontaktowanie:

Re: Narty Biegowe

Postautor: preKajetan » 27 gru 2017, 13:22

Jakoś nie potrafię się przekonać do biegówek. Za bardzo kojarzą mi się ze szkołą, kiedy to nasz wychowawca, który uczył W-Fu zamiast na jakiekolwiek inne wycieczki zawsze chciał nas zabierać na biegówki. Dlatego latem praktycznie nigdzie nie jeździliśmy, za to zimą co chwile bywaliśmy w terenie. On był chyba od nich uzależniony.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość