Drogi

Moderator: Urzad

kaszub
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2016, 4:09
Kontaktowanie:

Drogi

Postautor: kaszub » 13 lip 2016, 15:17

Ludzie to jakieś wariactwo.,przyjeżdżam do Wisły regularnie i nie urywałem sobie zawieszenia od Ustronia do przejazdu kolejowego przy znaku Wisla a tu ulica zdarta tylko żeby ktoś zarobił na asfalcie bo ani nowych studzienek czy krawężników nie zauważyłem.
Droga na Nowa Osadę znowu znajomy dostał robotę przy chodnikach i w szczycie sezonu utrudnienia.ruchu na tych chodnikach akurat nie ma bo wszyscy idą lub jadą rowerami obok szutrem.To są jakieś jaja jak we Wiśle gospodaruje sie pieniędzmi .
kaszub
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2016, 4:09
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: kaszub » 21 lip 2016, 21:10

Chyba mam jakieś omamy ,wydawało mi sie ze nowy asfalt już był , a tu od Ustronia znowu zerwane a przy tym nikt nie kieruje ruchem.pozdrowienia dla policji która mandaty kierowca wlepia a bezpieczeństwo ma głęboko w poważaniu .od paru dni wymuszanie pierwszeństwa spotkania pod prąd to norma ale chyba ze tak tu jest normalnie
icon
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2016, 15:06
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: icon » 01 sie 2016, 15:07

Takie rzeczy tylko w Polsce i tego działania ja nie zrozumiem chyba nigdy.
Eldo
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2016, 17:58
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: Eldo » 14 gru 2016, 20:49

nie tylko Ty drogi kolego, mam pewne obawy że nasi wnukowie również. Dlatego teraz już staram za pośrednictwem https://www.rowerodnowa.pl swoją działalność usprawniać i przygotowywać się na cięższe czasy.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 19:00 przez Eldo, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie ma lepszej firmy do transportu niż https://drobnicamorska.pl szczególnie jeżeli mowa o tematyce transportu morskiego.
Mieszkaniec1
Posty: 12
Rejestracja: 01 maja 2016, 11:37
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: Mieszkaniec1 » 17 gru 2016, 19:01

Teraz pytanko za 100 punktów.

Dlaczego nasze drogi w Wiśle ( oprócz tej głownej ) nie są sypane solą/piaskiem. Oczywiście miejscami jest szlaka ( ale to we własnym zakresie każdy sypie pod koła :) ) Tylko co to za pomysł sypać tym czarnym dziadostwem - gdzie tu ekologia).

I niech nikt nie mówi że nie da się mieć czarnej drogi zimą, przejedźcie się do kamesznicy ( tak tak, tam jest czarno)

Ostatnio było troche roztopów, dlaczego nikt nie wyjechał i nie zepchną brei śniegowej? Tylko poczekali aż to wszystko zamarznie - cyrk.

Czyli jak wyjdę na taką drogę i złamię nogę śmiało podam do sądu hmmm tylko kogo miasto?

Może czas pomyśleć o jakiejś profesjonalnej firmie która wygra przetarg, no i niech miasto nie skąpi tylko sypnie grosza na odśnieżanie.

Czy ktoś wie jakie są dokładne wytyczne w Wiśle odnośnie odśnieżania? ile tego białego kure... a musi spaść żeby ktoś ruszył tyłek :) Pozdrawiam
roni18
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:01
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: roni18 » 05 maja 2017, 15:45

Stany polskich dróg pozostawiaja wiele do życzenia i nie dotyczą tylko miasta Wisły.
pamelasz
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2017, 15:39
Kontaktowanie:

Re: Drogi

Postautor: pamelasz » 26 maja 2017, 15:44

polska nic więcej mówić nie trzeba

Wróć do „Miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości