Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Moderator: Urzad

mila87
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:42
Kontaktowanie:

Re: Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Postautor: mila87 » 19 sty 2017, 21:13

W każdym mieście jest chyba ten sam problem. Pracodawcy proponują czasami 5 zł na godzinę i myślą, że ktoś się zgodzi. Niby obiecują, że teraz minimalna ma się zwiększyć, ale czy warto w to wierzyć?
comptable varsovie powierz swoje rachunki specjalistom
Rokuro
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2017, 9:50
Kontaktowanie:

Re: Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Postautor: Rokuro » 27 sty 2017, 9:52

Musi się zwiększyć, bo takie jest prawo.. a pracodawca który musi zapłacić więcej, będzie musiał jedną czy dwie osoby zwolnić aby zapłacić więcej reszcie i tak to jest.
Irmina
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:27
Kontaktowanie:

Re: Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Postautor: Irmina » 31 sty 2017, 22:53

Witam
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego właściciele firm ,którym się dobrze powodzi (widać to po inwestycjach)potrafią w bezczelny wykorzystywać pracownikow przez płacenie jałmużny,a potem
jak zostają bez personelu płakać ze nie ma kto pracować i pastwic się nad tymi co nie mają wyboru i pracują. Osobiście słyszałam taką rozmowę. I Bardzo dobrze życzę wszystkim wyzyskiwaczom i kretaczom żeby zostali bez ludzi do pracy.

Niektórym pracodawcom może nie jest łatwo bo koszty pracy są spore,ale źle nie jest zwłaszcza w Wiśle.
Znam ludzi którzy w Wiśle pracują za 8-9 i tym samym przyczyniają się do budowania firm magnarów. Ja powiedziałam dosyć i było warto....wierzcie drodzy
stapka18
Posty: 6
Rejestracja: 08 lut 2017, 11:52
Kontaktowanie:

Re: Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Postautor: stapka18 » 08 lut 2017, 11:56

Na kasie w sklepie, jakimkolwiek.
pamelasz
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2017, 15:39
Kontaktowanie:

Re: Ranking najgorszych pracodawców w Wiśle

Postautor: pamelasz » 26 maja 2017, 15:41

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Wróć do „Miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości